دانشجويان؛ پيشقراولان پيشرفت كشور
مرتضي طلايي- نائب رئيس شوراي شهر تهران
سياسي‌كاري، حفره‌اي در كشتي
ايمان مشعلچيان- سردبير
حقوق؟  قربانت شوم از جيب هم مي‌گذاريم!
محمد شيري- بازيگر و شورايار
انگيزه كافي و عشق لازم را به پليس بدهيم
مرتضي طلايي- رئيس ستاد هماهنگي شوراياري‌ها
آيين‌نامه در انتخابات حرف اول و آخر بود
محمد حداديان- مشاور رییس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
تردد اهالی محله بیمه تسهیل مي‌شود
​طی بازدید اعضای شورایاری از محله بیمه صورت گرفت:
اصلاح هندسی دسترسی کندرو به تندرو جهت اصلاح‌ ترافیک و تسهیل در‌ تردد اهالی محله کوی بیمه به میدان آزادی که هم اکنون بصورت آزمایشی انجام می‌شود این هفته به صورت رسمی افتتاح می‌شود.
۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۷
از کمبود سرای محله تا محله‌هایی با دو اسم!
​در نشست صمیمی شورایاران با مرتضی طلایی و شهردار منطقه ۷ بررسی شد
در نشست صمیمی دبیران شورایاری محلات 14 گانه منطقه 7 با شهردار منطقه و مرتضی طلایی، نایب رییس شورای شهر تهران هریک از دبیران شورایاری‌ها به بیان مشکلات محله خود پرداختند. طلایی پس از شنیدن مشکلات از جمله تبعیض قائل شدن در برخی از سرای محله‌ها گفت: در اولین فرصت عدالت نسبی را در سرای محله‌ها برقرار و ...
۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۹
هئيت امناء محله، يعني سپردن كار مردم به مردم
​رییس ستاد هماهنگی شورایاری ها در جمع اهالی محله شهران شمالی:
اعضای شورایاری محله شهران شمالی شنبه شب در مسجد امیرالمومنین(ع) میزبان نایب رئیس شورای شهر تهران بودند. طلایی با استقبال از برگزاری چنین نشست‌هایي گفت: تنها راه مدیریت بر آسیب های اجتماعی حضور و مدیریت در مسجد و همچنين استفاده از ظرفیت‌های مساجد،هیئات و شواریاری‌ها است.
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۱
طلایی: ​اصناف سرمایه ارزنده یک کشور هستند
در جمع نانوایان تهراني مطرح شد؛
صنف نانوایان شب گذشته میزبان مرتضی طلایی نایب رییس شورای شهر تهران در هتل المپیک بودند. طلایی با تشکر از زحمات شبانه‌روزی نانوایان گفت: اصناف در دوران دفاع مقدس، در پشتیبانی کشور نقش چشم‌گیر و پرنگی داشتند و سرمایه ارزنده کشور به شمار می‌آیند.
۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۰
سه ايستگاه جديد مترو در منطقه/ باغ وثوق‌الدوله و رئیسی حفظ مي‌شود
شهردار تهران در ديدار با شوراياران منطقه 14 خبر داد؛
شهردار تهران در ديدار با شوراياران منطقه 14 با اشاره به اينكه اضافه شدن خط 7 مترو تهران به چرخه حمل و نقل عمومی می‌تواند کمک قابل توجهی در شبکه حمل و نقل منطقه 14 باشد، گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده مقرر شد تا 3 ایستگاه از خط 7 مترو تهران در منطقه 14 تا پایان سال تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گیرد که ...
۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۷
محله ايران، محله نمونه تهران
در نشست مردم و شورا در منطقه 12 مطرح شد
نشست «شورا با مردم» در محله ایران دوشنبه گذشته با حضور مرتضي طلایی نایب رئیس شورای شهر تهران، مهرداد بذرپاش نماینده دوره نهم مجلس شواری اسلامی و حجت الاسلام امرودیی مشاور عالی شهردار تهران برگزار شد.
۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۸
بازار خلازیر به زودی از منطقه 19 می‌رود/اقدامات قطره چکانی در حوزه حمل ونقل ریلی
جلسه شواری شهر تهران امروز میزبان دبیر منطقه 19 بود
تحقق سریعتر فاینانس مترو ، ارسال گزارش سه ماهه تخصیص‌ها و انتقال آن به روسای کمیسیون ها، فساد 8 هزار میلیاردی و ایجاد حقوق‌های نجومی ناشی از فقدان نظارت از مهم ترین موضوعات مطرح شده در سیصد و هجدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بود.
۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۳
​استمرار دوره های آموزشی خواسته اصلی دبیران شورایاری مناطق
تنها یک همایش پاسخ گوی نیازهای اطلاعاتی دبیران مناطق نیست و این نشست‌ها زمانی مفید خواهد بود که به صورت مستمر برگزار شوند.
۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۱
از جنجال‌هاي جاي پارك تا كمبود يك وجب فضاي سبز!
شوارایاران منطقه 7 در بازديد شهردار تهران از اين منطقه چه گفتند؟
هفته پیش بود که دبیران شورایاری مناطق ۲۲ گانه، دیداری با شهردار تهران داشتند تا از دغدغه و مشکلات ریز و درشت شورایاری‌ها بگویند. در این جلسه شورایاران بیشتر مناطق از مشکلات محله‌های خود روایت کردند اما وقتی نوبت به سیدحجت کریمی دبیر منطقه ۷ رسید، سکوت کرد و نوبت خود را به نفر بعدی داد. شوراياران منطقه ...
۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۴
طلايي: گفتمان یکپارچه، نیاز اساسی شورایاری‌هاست
شورایاران تهراني با دانشگاه علوم پزشکی استان تهران تفاهمنامه خودمراقبتي در محلات را امضا كردند
نشست آموزش کاری هیئت رییسه محلات در امتداد سیاست ها و برنامه ریزهای است که در جلسات گذشته بیان شده و به جهت ایجاد ظریت های بیشتر و اقدامی عملی برای حرکت رو به جلو و پیشرفت این نهاد اجتماعی برگزار می شود.
۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۵
ما از عقل‌مان‌ به خوبي استفاده نكرديم!/ حقوق بنده ۵ میلیون و۵۰۰ هزار تومان است/گورخوابي مايه سرافكندگي مديران كشور است
​پاسخ‌هاي صريح مرتضي طلايي به بحث‌هايي درباره ترافيك، آلودگي‌هوا، شهرفروشي، گورخواب‌ها و ...
نایب رییس شورای شهر تهران با انتقاد از اينكه ما در بحث ترافيك و آلودگي هوا به خوبي از عقل‌مان استفاده نكرديم، گزارش‌هاي اخير درباره گورخوابي در شهرستان شهريار را مايه سرافكندگي مديران كشور دانست و قول داد با وجود اينكه موضوع مربوط به تهران نيست، آن را در شوراي شهر پيگيري كند.   به گزارش ...
۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۶
تا انتها پيگير مشكلات‌تان هستم
قول مرتضي طلایی به اهالی اسلام آباد:
اهالی محله اسلام آباد واقع در منطقه 2 تهران، دوشنبه شب گذشته میزبان سردار طلایی نایب رییس شورای شهر تهران بودند. مرتضی طلایی، رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها در جمع اهالی این محله گفت: «جایگزینی ضلع جنوبی برج‌هاي آتی‌ساز با محله اسلام آباد، عدالت نسبی را در این منطقه برقرارمی کند.»
۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۴
انار، میوه، شادی برای کودکان کار
​جوان‌ترین شورایار تهران بلند‌ترین شب سال را در جمع کودکان کار جشن گرفت
وارد سالن که می‌شوی صدای جیغ و شادی و هورا به هوا می‌رود. بچه‌هایی که پیش از این صدایشان را از پشت شیشه ماشین شنیده بودی حالا روی صندلی‌های سالن نشسته‌اند و مشتاقانه به نمایش موزیکال نگاه می‌کنند و از ته دل می‌خندند. امشب شب یلداست. بلند‌ترین شب سال. شبی که اهل خانه دور هم جمع می‌شوند تا انار و هندوانه ...
۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۳
آيين‌نامه در انتخابات حرف اول و آخر بود
چهارمین دوره از سال دوم انتخاب شورایاران محلات شهر تهران در حالی برگزار شد که اعضای شورایاری بعضی از محله‌ها در انتخاب دبیر و دیگر اعضای شورایاری به اتفاق نظر نرسیدند. به همین دلیل ستاد اجرایی شورایاری با استناد به بند 6 و 7 از ماده 4 آیین نامه ستاد هماهنگی شورایاری وارد عمل شد تا دبیر شورایاری این ...
۱۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۴
رها ماندن معادن شن و ماسه باعث تولید ریزگرد می شود
گزارش دویست و نود و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران
دویست و نود و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز در صحن علنی با سخنان مهدی چمران رئیس شورا آغاز شد و پس از آن اعضا تذکرات خود را در نوبت مشخص شده خود مطرح کردند که خالی از حاشیه نبود. در بخش دستور جلسه نیز علیرضا دبیر، گزارش خود را در خصوص بودجه سال گذشته 94 به اعضا ارائه داد.
۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۴
كسي در محله سر گرسنه زمين‌ نمي‌گذارد
نخستین خانه مهربانی در سرای محله آبشار منطقه 22 تاسیس شد
دو ماه پیش بود که در محله آبشار منطقه 22 اتفاق‌های خوبی افتاد و نخستین خانه مهربانی محله تاسیس شد. اتفاقات خوبی که از سرای محله پا گرفت تا اعضای شورایاری محله آبشار در راس این کار خیر قرار بگیرند. همه چیز از یک گروه تلگرامی شروع شد. گروهی که عضو شورایاری محله آن را ساخته بود تا با اهالی محله در ارتباط ...
۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۹
از نیامدن مدیرعامل راه آهن به جلسه علنی تا بحث در خصوص ساخت و ساز بر روی گسل ها
گزارش دویست و هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران؛
دویست و هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای شهر با حضور اکثریت اعضا آغاز شد که در پایان بررسی لایحه توسعه و بهبود خدمات ایمنی و‌ آتش‌نشانی به ۱۵ روز دیگر موکول شد و لایحه تعیین قیمت جمع آوری پسماندهای بیمارستانی بررسی شد.
۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۰
سالانه در قهوه‌خانه‌های منطقه ۱۲، ۱۰ نفر کشته و ۵۰۰ نفر به زندان می‌روند
دبیر دبیران شورایاری منطقه ۱۲ گفت: سالانه ۱۰ الی ۱۵ نفر در قهوه‌خانه‌های منطقه ۱۲ با چاقوکشی کشته و بالغ بر ۵۰۰ نفر نیز به زندان‌ها می‌روند.
۶ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۷
نبود زمین ورزشی، جدی‌ترین مشکل منطقه ۹
دبیردبیران منطقه 9 در صحن علنی شورای شهر گزارش داد:
دویست و شصت و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران پذیرای شورایاران منطقه ۹ بود که به منظور ارائه گزارش از وضعیت منطقه خود به صحن شورای شهر آمده بودند.
۶ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۳
 
استعفای مسجدجامعی به جلسه بعدی شورا موکول شد

استعفای مسجدجامعی به جلسه بعدی شورا موکول شد

خداحافظي با يار ديرين

خداحافظي با يار ديرين

عكس يادگاري شوراياران منطقه 17 در شوراي شهر

عكس يادگاري شوراياران منطقه 17 در شوراي شهر