زین طایفه شعرت به شعیری نخرد کس
حامد شجاعی- مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد هماهنگی شورایاری های شورای اسلامی شهر تهران
شورای محله، ضرورت‌های قانونی و رکن حکمروایی شهری
افشین حبیب زاده- عضو ستاد هماهنگی شورایاری های شورای اسلامی شهر تهران
شاه‌کلید شفافیت
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران
یک سوزن به خود
حامد شجاعی- مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد هماهنگی شورایاری های شورای اسلامی شهر تهران
نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
صبحی که طلوع نکرد
از محله فدائیان اسلام_ چهارراه بعثت در حال گذر هستم که دیگ های ردیف شده مسی و آبکش های برنج، رنگ و لعاب زیبایی به کوچه قدیمی داده است.صدای همدلی جوانان و پیر غلامان محله توجه هر رهگذری را به خود جلب می کند.
۲۸ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۳
امامزاده ای در میان درختان چنار
محله گردی در دارالخلافه تهران؛
امامزاده زید در بازار تهران سومین اثر تاریخی دارالخلافه تهران است که به ثبت ملی رسیده و در دل خود تاریخ بسیاری را گنجانده است.
۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸
برنامه محوری و دوری از گرایش های سیاسی درخواست نمایندگان مردم از شهردار آینده تهران
پس از انتخابات 29 اردیبهشت و روشن شدن نتیجه انتخابات شوراها در شهر تهران، گمانه زنی های بسیاری درخصوص شهردار آینده تهران مطرح شد. ساعت ها جلسه و رایزنی های مختلف منتخبان مردم در شورای پنجم نتیجه اش مطرح شدن 7 نام بود. محمدعلی نجفی، حسین مرعشی، الهه کولایی، محمدعلی افشانی، حبیب الله بیطرف، محمد شریعتمداری ...
۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴
تاکید بر موفقیت تجربه شورایاری‌ها و حمایت و تقویت این نهاد
جلسه مشترک میان مدیران ستاد و اعضای منتخب کمیسیون فرهنگی شورای پنجم
جلسه مشترک اعضای منتخب شورای پنجم در کمیسیون فرهنگی اجتماعی و مدیران ستاد هماهنگی شورایاری‌ها با حضور نایب رئیس شورای شهر چهارم و رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها و به منظور آشنایی اعضای جدید شورا با نهاد مردمی شورایاری برگزار شد.
۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۸
در تشکیل هیئت امنا سلیقه‌ای عمل نمی‌کنیم
نایب رئیس شورای شهر در همایش فصلی منطقه 3 تاکید کرد
آخرین همایش فصلی ستاد هماهنگی شورایاری‌ها و شورایاران منطقه 3 با حضور رئیس ستاد هماهنگی، هئیت امنا، شهردار منطقه و نماینده دستگاه‌ها در مجموعه فرهنگی قلهک برگزار شد. مرتضی طلایی در این همایش گفت:«در تشکیل هیئت امنا سلیقه‌ای عمل نمی‌کنیم. اگر کسی مدلی بهتر از هئیت امنا برای مشارکت در محلات دارد با ...
۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳
برپایی قرارگاه‌های فرهنگی در مساجد
طلایی در جمع شورایاران محلات منطقه یک خبر داد
همایش تجلیل و تکریم شورایاران و اعضای هیئت امنای محلات 27 گانه منطقه یک با حضور مرتضی طلایی رییس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها و عزت‌الله خان‌محمدی فرماندار شهرستان شمیرانات برگزار شد. در این جلسه طلایی از برگزاری تمامی جلسات هیئت امنای سال آینده در مساجد خبر داد و گفت: مساجد باید تبدیل به قرارگاه‌های فرهنگی ...
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۴
​دعوت از هیئت امنا در جلسات ضروری است
طلایی در نشست هیئت امنا و شورایان محلات منطقه 20 :
نشست اعضای هیئت امناء و شورایاران محلات منطقه 20 با حضور شهردار منطقه و طلایی نایب رییس شورای شهر تهران برگزار شد .دراین نشست طلایی به حضور اعضای هیئت امنا در تمامی جلسات شورایاران تاکید کرد و گفت: از شوریاران به دلیل دعوت نکردن از اعضای هیئت امنا در جلساتشان گلایه مند هستم. و در حال حاضر ما در انجام ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۵
منطقه 14 باید الگوی تمامی مناطق در تهران باشد
​طلایی در همایش دارالمومنین:
همایش اعضای هیئت امناء شورایاران محلات و اعضای شورای فرهنگی و ورزشی منطقه 14 با حضور شهردار منطقه 14 و طلایی نایب رییس شورای شهر تهران برگزار شد. در این همایش طلایی گفت: منطقه 14 به این دلیل دارالمونین محسوب می شود که دارای یک قرارگاه فرهنگی به نام مسجد است.
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۵
شورایاری؛ نهادی مردمی و مستقل
روایت شورایاران از صحبت‌های شهردار پیشین منطقه 7 درباره منفعل بودن شورایاری‌ها
در کنفرانس جامع مدیریت شهری، صدراعظم نوری، شهردار پیشین منطقه 7 بحث را به انفعال شورایاری‌ها در رویدادهای شهری کشاند و از وابستگی مالی برخی از شورایاران به شهرداری‌ها خبر داد. سراغ دبیران شورایاری مناطق رفتیم و نظرشان را درباره صحبت‌های شهردار پیشین منطقه 7 جویا شدیم.
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۴
رفع آسیب های اجتماعی در محلات  با همکاری شهروندان
​طلایی در میان شورایان محلات منطقه 12:
نشست هم اندیشی شورایان محلات منطقه 12 با حضور شهردار منطقه 12، دبیر شورایان منطقه و طلایی رییس ستاد هماهنگی شورایاری ها برگزار شد در این نشست طلایی به رفع اسیب هیا اجتماعی در محلات این منطقه اشاره کرد وگفت: می توان با همکاری شهروندان وشورایاران این اسیب ها را بر طرف کرد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۱
شورایاران بال های پرواز شهرداری هستند
شهردار منطقه 2 در مراسم افتتاح 110 پروژه عنوان کرد
با حضور شهردار تهران، اعضای شورای شهر، شهردار منطقه 2 و شورایاران منطقه ۱۱۰ پروژه عمرانی، فرهنگی واجتماعی از جمله ایجاد خطوط مترو در قسمت جنوب شرق تهران و فرودگاه مهر آباد، ایجاد پل معلق در پارک نهج البلاغه و ده ها پروژه عمرانی دیگر در منطقه 2 به بهره برداری رسید که یکی از مهم ترین پروژه ها افتتاح سرای‌محله ...
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۰
شورایاران نمی توانند فردی از امنای محله را عزل و نصب کنند
​طلایی در جمع شواریاران محلات منطقه 2 خبر داد
مرتضی طلایی هفته گذشته مهمان شورایاران محلات 21 گانه منطقه 2 در مسجد رسول الله بود. در این جلسه نایب رییس شورای شهر گفت: تمامی نهادها جایگاه قانونی دارند و شورایاران اجازه عزل و یا نصب فردی را ندارند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۸
شورایاران پیش قراولان آینده شهر هستند
​قالیباف در دیدار صمیمانه با اعضای شورایاری منطقه 21:
محمدباقر قالیباف شهردار تهران امروز مهمان منطقه 21 بود و نشست صمیمانه‌ای با اعضای شورایاری محلات و امناي اين منطقه برگزار کرد. راه اندازی خطوط اتوبوس بی آرتی و نیز خط مترو از جمله مصوباتی بود که امروز با حضور شهردار تهران بررسی و پیگيری شد.
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۱
برنامه‌ريزي براي افزايش نشاط اجتماعی/ راه‌اندازی کرسی‌های آزاداندیشی در مساجد
​طلایی در نشست هم‌انديشي شوراياران و امناي محلات منطقه 10 مطرح كرد
طلایی در مراسم تجلیل از شورایاران، اعضای هیئت امنا و مدیران محلات منطقه 10 با بیان اینکه باید کرسی‌های آزاداندیشی در مساجد راه‌اندازی شود، گفت: باید رویکردهایی ازجمله نشاط و مسئولیت‌پذیری اجتماعی در تدوین برنامه سال 96 به کار گرفته شود.
۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۳
برنامه سال 96 با الگوی مطالبه‌گری تدوین شود
طلایی در آخرين همايش فصلي شورایاران منطقه ٩؛
رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها گفت: هیئات امنا در اولین نشست‌های خود برنامه سال 96 را با الگوی مطالبه‌گری مردم تدوین کنند.
۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۰
فرسوده بودن سرای محلات دردسرساز شد
دبير شوراياري منطقه 4 مطرح كرد
دبیر شورایاران منطقه 4 از فرسوده بودن سرای محلات در این منطقه خبر داد و گفت: عدم دسترسی سرای محلات به محله ها و فرسوده بودن آنها برای اهالی محله ها مشکل ساز و دردسر ساز شده است.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۵
آسیب شناسی اساسنامه در جلسات گروه مشاوران
بیست و چهارمین جلسه گروه مشاوران برگزار شد
بیست و چهارمین جلسه گروه مشاوران ستاد هماهنگی شورایاری‌ها با محوریت آسیب‌شناسی اساسنامه و ساختار شورایاری‌ها در سالن اجتماعات ستاد برگزار شد.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۴
نباید اجازه دهیم مدیران محلات به حاشیه کشیده شود
​در دیدار طلایی با دبیران شورایاری محلات 20 گانه منطقه 4:
نشست صمیمی مرتضی طلایی با دبیران شورایاری محلات 20 گانه شهرداری منطقه4 با حضور امیر عباس بهاری شهردار منطقه وحسنی معاون اجتماعی و فرهنگی شب گذشته برگزار شد. در این جلسه نایب رییس شورای شهر تهران گفت: نهاد شورایاری یک نهاد مقدس ومردمی است ونباید اجازه دهیم مدیران شورایاری محلات به حاشیه کشیده شود.
۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۰
پاسداشت خون شهدا با برگزاري چهارشنبه‌سوري ايمن
طلايي در يادواره شهداي آتش‌نشان در محله پيروزي مطرح كرد
نايب رئيس ستاد هماهنگي شوراياري‌هاي تهران در یادواره شهدای آتش‌نشان از جمله شهید مستوفی و شهید حسین زاده از مردم خواست به حرمت خون شهداي آتش‌نشان، چهارشنبه‌سوري امسال ايمن‌تر و با رعايت اصول ايمني برگزار كنند.
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
به روز بودن نیروهای انقلابی، يك نياز است
​طلایی در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی:
چهارمین دوره نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در ۶ بخش مختلف از امروز چهارشنبه به مدت ۶ روز در بوستان گفت‌وگوی تهران آغاز به کار کرد. نايب رئيس شوراي شهر تهران در بازدید از این نمایشگاه گفت: رسانه‌ها نباید تمركز خود را تنها روی كمیت بگذارند بلکه باید به سمتی برویم كه نمایشگاه تاثیرات عمیقی را ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۶
۱۲۳
 
برج میلاد در شب تهران  

برج میلاد در شب تهران  

نورافشانی میدان آزادی  

نورافشانی میدان آزادی  

بوستان جوانمرد قصاب  

بوستان جوانمرد قصاب