تهران از منتخبانش چه می‌خواهد؟
پرویز پیران- از ايده‌پردازان شكل‌گيري شوراياري‌ها در تهران
بافت های فرسوده؛ چالش فراروی کشور
محمد سالاری- رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران
کارگران به دنبال روزی حلال هستند
مرتضی طلایی- نایب رئیس شورای شهر تهران
ترکیب ایده‌آل شورای شهر تهران
میلاد فولادی- کارشناس ارشد عمران و مدیریت ساخت
کدام شورا را انتخاب کنیم؟
سیدفرهاد حسینی - مدیر مسئول مجله آرمان ایرانیان
​در اولین همایش فصلی دبیران محلات صورت گرفت
تجلیل از 66 دبیر برگزیده محلات 354 گانه تهران
تاریخ انتشار:
شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۷
Share/Save/Bookmark
۱
تجلیل از 66 دبیر برگزیده محلات 354 گانه تهران
در اولین همایش فصلی دبیران محلات 354 گانه شهر تهران از 66 دبیر برگزیده محلات شهر تهران تجلیل شد.
در این مراسم که صبح روز جمعه با حضور رئیس شورای شهر، جمعی از نمایندگان شورای شهر، رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها و دبیران محلات 354 گانه شهر تهران در تالار ایوان شمس برگزار شد دبیران برگزیده مناطق 22 کانه تهران که موفق به کسب بیشترین امتیاز در ارزیابی‌هاس ستاد شده بودند معرفی و با اهدا لوح تقدیری از آنها تجلیل به عمل آمد.

 
منطقه دبیر محله
یک امیر مهدی امینیان کاشانک
  ابوالفضل ربیعی امامزاده قاسم
  دکتر سید مهدی اعرابی اوین
2 علی اکبر زیبایی بهرود
  مجید فرقدان پونک
  سید مید متولیان دریا نو
3 مریم شاهدیان آرارات
  محمد تقی عباس زاده سیدخندان
  فاطمه سوری دروس
4 رضا قرایی مجیدیه شمس آباد
  خدیجه صابونچی کوهک
  خداکرم افسونی تهرانپارس شرقی
5 امیر قاسمی شهران
  مجید پور سهی کوهسار
  میثم آریا منش بهاران
6 جمشید رحمانی پناه یوسف آباد
  علیرضا صاحب خلق فاطمی
  علی محمدی سنایی
7 حمید رضا عنبرستانی حشمتیه قصر
  حجت سیدکریمی امجدیه خاقانی
  سید تقی عادل خواجه نصیر حقوقی
8 محمد رضا رئیسی هفت حوض
  معصومه ارجمند مقدم مدائن
  سید محمد باقر معصومی زرکش
9 رضا خدابخش رضا خدابخش
  حسین  زاغری شمشیری
  ناصر البرز فتح
10 محسن رهایی سرسبیل شمالی
  حسن کریمی هفت چنار
  صادق پژمان نژاد شبیری جی
11 محمد مهدی تدین موغاری انقلاب
  شهباز دولت نژاد عباسی
  علی اصغر ماستری راه آهن
12 میکائیل سعید سنگلج
  محمد دوستی امامزاده یحیی
  محسن زید شفیعی پامنار
13 سید وحید مقدم امامت
  سید جعفر بهشتی پیروزی
  امیر بهدادفر آشتیانی
14 حسین حاجی قربان دولابی سراسیاب دولاب
  مجید استیری شاهد
  جواد گورچی جوادیه
15 اکبر بهمنی ابوذر
  مسعود هرورانی رضویه
  مجتبی نامنی مسعودیه
16 محمد گودرزی یاخچی آباد
  زیداله مرادخانی خزانه
  مرتضی باقری بعثت
17 حمید بدلو ابوذر غربی
  محمد تقی وارثی باغ خزانه
  صداقت پورعباسی زمزم
18 عبداله لطفی اسماعیل آباد
  سید موسی طبابطبایی تولید دارو
  عباس فرمانی سعید آباد
19 حیدر مقدم فر اسماعیل آباد
  داود قلی زاده شکوفه شمالی
  موسی سهرابی دولتخواه جنوبی
20 مجید پیرانه شهادت
  مسعود امان اللهی ابن بابویه
  جعفر بندی شربیانی اقدسیه
21 یوسف روتیوند غیاثوند شهرک استقلالی
  حمید رضا سپاهی پور ویلا شهر
  علی اکبر سخاوتی شهرک دانشگاه
22 داریوش برزو دهکده المپیک
  امبر میزاریی چوپانی شریف
  قادر جلیلی هوانیروز
کد مطلب : ۲۶۵